Понеділок, 23.09.2019, 09:06

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS


ПП "АТК" - офіційний дистриб'ютор Wipasz та Likra в Україні

Главная | Продукція
Меню сайта
Добрива
Продукція Wipasz
Продукція Likra
Опитування
Чи вважаєте ви ефективною годівлю с-г тварин концентраторами та преміксами
Всього відповідей: 84
Календарь
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Архив записей
Rambler's Top100


Шановне панство, дозвольте представити вам каталог наших продуктів, призначених для сільськогосподарських тварин австрійського (Likra®) та  польського (Wipasz®) виробництва. В даному каталозі ви зможете познайомитися з усіма нашими продуктами – преміксами, мінеральними кормовими добавками, концентратами, суміші мінеральних і біологічно активних речовин, біологічно активними добавками. Ці продукти дозволяють успішно подолати труднощі, що виникають у період вирощування і відгодівлі сільськогосподарських тварин. За допомогою наших спеціалістів можна замовити індивідуальну систему годівлі тварин. Наші спеціалісти пропонують усі послуги та консультації в області  організації годівлі тварин. І складають профілактичні програми з метою досягнення кращих результатів для Вашого підприємства.

Для підвищення продуктивності й відтворювальної здатності, а також для збереження тварин у раціонах годівлі все частіше використовують біологічно активні препарати, премікси, мінеральні кормові добавки, концентрати. Це сприяє кращому поїданню і засвоєнню поживних речовин корму. Ці препарати мають стимулюючу, профілактичну й лікувальну дії. Брак білка є головною причиною низької продуктивності тварин, що призводить до значних перевитрат кормів на одиницю продукції. Якщо дефіцит білка в раціоні становить 20%, то витрати кормів збільшуються в 1,3 раза, а продуктивність тварин знижується на 30%. Тому, конче потрібно розширювати виробництво природних кормових культур із високим умістом білка, більше використовувати відходів м’ясо-молочної промисловості, кормових дріжджів і кормових преміксів. Крім того, складаючи раціони годівлі тварин, слід звертати увагу на повноцінність білка, який за збалансованого раціону забезпечить високу продуктивність тварин і їх здоров’я. Наприклад, для молодняку в кормовому білку потрібні такі незамінні амінокислоти, як лізин, метіонін, аргінін, лейцин, триптофан, валін тощо. Ці амінокислоти надходять в організм із кормом. Замінні амінокислоти — це такі, які можуть синтезуватись в організмі з інших амінокислот (гліцин, серин, аланін, глютамінова кислота, тирозин та інші). В організмі тварин амінокислоти виконують різноманітні функції, а саме: вони є структурними елементами білків, входять до складу ферментів.

Щоб забезпечити синтез білків в організмі, тварини повинні постійно споживати з кормом незамінні амінокислоти. Кількість амінокислот, які вони повинні одержати, є неоднаковою і залежить від статі, напряму продуктивності, виду й віку тварини. Складаючи раціони годівлі, слід враховувати рівень протеїну в кормах, його калорійність, кількість і співвідношення амінокислот, вік і продуктивність тварин. Раціони годівлі тварин, збалансовані за амінокислотами, повинні бути забезпечені вітамінами, передусім вітаміном В6, В12, а також в достатній кількості мати макро- і мікроелементи.

                Використання в годівлі сільськогосподарських тварин кормових добавок, преміксів, концентратів, суміші мінеральних і біологічно активних речовин забезпечує:

-          м‘який перехід з молока на корм;

-          високе засвоєння білків і енергії;

-          стимулювання розвитку стравоходу;

-          великий приріст ваги;

-          міцні кінцівки ;

-          здорові ратиці;

-          висока плідність і плодючість;

-          кардинальні рішення проблем поносу.

ПП «АТК» ­– надійний партнер з продажу, кваліфікованої консультації, постійного супроводу

Likra® (м. Лінц) – виробляє 40000 тонн кормових сумішей і концентратів в рік,  розповсюджує їх в Австрію, Германію, Італію, Словенію, Хорватію, Боснію, Венгрію, Румунію, Словакію і Латвію.

Наша продукція:

–– кормові суміші і концентрати для свиней, великої рогатої худоби і домашньої птиці, які сприяють кращому використанню кормів, зменшують їх витрати на 1 кг м‘яса та оздоровлюють тварин;

–– поживні залізовмісні препарати для свиней, профілактичні для худоби.

Завдяки добавкам в цих продуктах, можна досягти продуктивності молока на рівні 10 000 літрів в рік від корови, щоденного приросту  свиней 950 г, та 1,80 кг м’яса бройлерів за 35 днів, отримувати 320 яєць в рік від одної курки несучки. Якість продукції фірми Likra підтверджена системою управління якості ISO 9001:2000 та НАССР концепції. Рецептура кормів складається згідно з можливістю клієнтів. На світовому ринку Likra займає 7 місце серед лідерів  виробництва кормів.


                   

Фірма Wipasz, польський лідер у виробництві кормів, була заснована у 1994 році і є одним із підприємств, яке найшвидше розвивається. Wipasz володіє найновітнішими заводами, розміщеними в різних регіонах країни. Виготовлені на них високоякісні корми та концентрати для домашньої птиці, свиней і худоби задовольняють всі потреби тварин. Це стало можливим завдяки інноваційному підходу до годування, який базується на власних дослідженнях і дослідженнях найкращих європейських фірм. Весь процес виготовлення, від закупівлі сировини, виробництва і до отримання кінцевого продукту, знаходиться під наглядом служб якості, які оснащені професійними та новітніми лабораторіями. Правильний контроль виробництва забезпечує впроваджена система управління якістю ISO 9001 і НАССР. Завдяки цьому Wipasz є найсучаснішим виробником кормових сумішей. 

АТК © 2019